(Po)wołanie na spotkanie w Jadachach

      Możliwość komentowania (Po)wołanie na spotkanie w Jadachach została wyłączona

,, I Ja wam powiadam: Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a zostanie wam otworzone. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu zostanie otworzone.” Łk
Było to hasło przewodnie drugiego (Po)wołania na spotkania” w tym roku formacyjnym, odbyło się ono 10 października w kościele parafialnym w Jadachach.

Spotkanie rozpoczęliśmy wspólną Eucharystią. Wspólnie z nami poza oddziałem z Jadachów , modliły się oddziały z Chmielowa, Krzątki, Lipnicy, Nowej Dęby (MBKP) oraz Zaklikowa. Mszę Świętą koncelebrowaną odprawili asystent diecezjalny ks. Damian Zieliński, Z-ca asystenta diecezjalnego ks. Bartłomiej Wilk oraz proboszcz parafii Jadachy ks. Jan Niemiec.
Podczas Eucharystii, miało miejsce wyjątkowe wydarzenie jakim jest oficjalne, uroczyste powołanie oddziału KSM w Jadachach. Młodzi przygotowywali się do tego wydarzenia od paru miesięcy.
Po wspólnej Eucharystii nadszedł czas na adorację Najświętszego Sakramentu oraz różaniec. Prowadził ją ks. Bartłomiej Wilk, gdzie razem z obecnymi prosił o nowe święte powołania, a do prowadzenia różańca ksiądz zachęcił młodzież znajdującą się w kościele.
Po wspólnej modlitwie nadszedł czas na poczęstunek, przygotowany przez oddział z Jadachów, na salce parafialnej. Młodzież mogła porozmawiać i spędzić miło wieczór w towarzystwie osób, których nie widzą na codzień. Wieczorem wszyscy wrócili bezpiecznie do swoich domów pełni radości z niecierpliwością oczekując na następne listopadowe spotkanie.